Haber

Abdullah Özdemir radyocuları Çamlıca Kulesi’nde ağırladı

Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, 6 Mayıs Dünya Radyo Günü’nde radyocularla Çamlıca Kulesi’nde halkın karşısına çıktı. Radyocuların yaptığı açıklamaların önemine değinen Özdemir, “Gelecek için çocuklarımızın ve gençlerimizin doğru yönlendirmeye ve teşvike ihtiyacı var. “Bunu çok iyi yaptığını biliyorum,” dedi.

Türkiye’de ilk radyo yayını 6 Mayıs 1927’de Eşref Şefik’in “Merhaba burası İstanbul Radyo Telefon” anonsu ile başlamıştır. Bağcılar Belediyesi, Türkiye’de radyo yayıncılığının 96. yıl dönümü ve 6 Mayıs Radyo Günü nedeniyle özel etkinlik düzenledi. Bu kapsamda Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, Çamlıca Kulesi’nde radyocularla bir araya geldi.

Mesajlarınız çok önemli.

Özdemir ve radyocular hem kahvaltı yaptı hem de İstanbul imgesi eşliğinde radyo dünyası hakkında sohbet etti. Özellikle gençlerin hayatında radyonun önemli bir yeri olduğunu vurgulayan Özdemir, “Radyonun toplum üzerindeki etkisini çok iyi bilen biriyim. Siz radyocuların toplumumuzla ilgili vermesi gereken mesajlar var. Mesajlarınız çok önemli. Çocuklarımızın ve gençlerimizin gelecek için uygun rehberliğe ve teşvike ihtiyacı var. “Bunu çok iyi yaptığını biliyorum,” dedi.

Radyocular bu özel günde kendilerini ağırlayan Özdemir’e teşekkür etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

hayraboluhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu